Ziyaretci:3101084

  

Bugün:25.04.2014 03:22:49

 
Son dakika :    * SATILIK TEMİZ İPHONE 4S ...     * BEL AĞRISINDAN KORUYACAK 7 ÖNERİ ...     * Başmüfettiş Uysal'dan Mersin'i uçuracak projeler ...     * Mehmet Yeşil: “CHP’yi ezici üstünlükle yeniden iktidar yapacağız” ...     * “MERSİN’İN PROBLEMLERİNİ, SIKINTILARINI BİLİYORUZ” ...     * Akkurt: “Değiştirmeye talibim” ...     * Mutlu’dan kooperatiflere övgü ...     * Başkan Say: “Değişimin ve Gelişimin Adresi Biziz” ...     * Sinan KOÇ Mezitli’yi karış karış geziyor! ...    

 

Abone Ol
Şifremi Unuttum

 Ana Sayfa
ALANYA'da
Ucuz Tatil
MERSİN'de
Ucuz Tatil
FIRSATLAR
Nerede
 Video
 Güncel
 Ekonomi
 Politika
 Spor
 Eğitim
 Tatil & Turizm
Sağlık & Yaşam
 Polis & Adliye
 Kültür & Sanat
 Magazin
 Sinema
 Belediyeler
 Yol Durumu
 Hava Durumu
 Döviz Kurları
 İ l e t i ş i m
 A R Ş İ V
 MERSİN ÇİÇEKÇİ

 
CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI MEZİTLİ BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Son Dakika...

CHP genel başkan yardımcıları Gürsel Tekin ve Umut Oran Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım’ımakamında ziyaret etti.

CHP genel başkan yardımcıları Gürsel Tekin ve Umut Oran’ın Mezitli Belediyesi’ni ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek sözlerine başlayan Başkan Uğur Yıldırım “ Genç bir ilçeye geldiniz, dört beldenin birleşmesiyle ilçe statüsü alan Mezitli 11 km sahil şeridi, 150 bini geçen nüfusu, tarihi ve doğal zenginliğiyle gelecek vaat eden şirin bir ilçe. Mersin bir turizm şehri olacaktır diyoruz. Bizlerde ilçemiz sınırları içerisinde yer alan Soli antik kentimizi yeniden gün ışığına çıkararak turizmin hizmetine sunmak için gerekli tüm çalışmalara destek olmaktayız Güneş kenti Soli’de sesimizi daha geniş kitlelere duyurmak için üç yıldır Güneş Festivalimizi düzenliyoruz. Bundan sonrasında da festivalimize devam edeceğiz.” diyen Başkan Yıldırım “ el ele vererek Mezitli için çalışmaya devam edeceğiz. Genç bir nüfusumuz var il başkanımız Faruk Akar’ında söylediği gibi Mersin, barışın kardeşliğin egemen olduğu bir kent. Mezitli özelinde de baktığımız da il başkanımızla aynı düşüncelere sahibim, o bakımdan da şanslı bir kentte yaşıyoruz, bu nedenle kentimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

CHP li Belediyelerimiz zor koşullara rağmen başarılı işler yapıyor

CHP genel başkan yardımcısı Gürsel Tekin Mersin’de Mezitli’de olmaktan mutlu olduğunu söyleyerek: “Ben Mersin’de olmaktan onur duyuyorum. Önemli bir sürece giriyoruz. Mersin’de başarılı işler yapan CHP ailesi, Mersin’i, Mezitli’yi kaybetmemeli. İl başkanımız biraz önce iki farklıilçenin başka partilerde olduğunu söylemişti, inşallah 2014 seçimlerinde hepsini alırız. Türkiye genelinde de, 2014’de iktidar oluruz. Mersin ve Mezitli’de başkanlarımız, belediyelerimiz önemli işler başarıyorlar. Ben büyükşehir belediyemizi ve ilçe belediyelerimizi de son derece başarılı buluyorum. İnşallah bu başarınız daim olur.” Dedi.

Sosyal Demokrat belediyecilik anlayışının farkını görüyoruz

CHP genel başkan yardımcısı Umut Oran ise Ben de, arkadaşlarımızla birlikte Mersin’de Mezitli’de olmaktan mutluyuz. Mersin ve Mezitli’de yaşayan vatandaşlarımız son dereceşanslı. Bizler gittiğimiz her yerde sosyal demokrat belediyecilik anlayışınıgörüyoruz. Belki pek çok yerde anlatamıyoruz, ancak sosyal demokrat belediyecilik anlayışının sağlamış olduğu demokrasi özgürlük anlayışı sayesinde vatandaşlarımız daha rahat nefes alıyorlar. 81 ilimizde, 892 ilçemizde Mersin ve Mezitli örneğini yaymak gerekiyor” Dedi.

CHP genel başkan yardımcıları Umut Oran, Gürsel Tekin ve Mersin CHP İl Yönetimi Mezitli Belediyesi’nden ayrıldıktan sonra, Mersin Kongre Merkezindeki panele katıldılar. Panelden sonra Mersin CHP il ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edildi.


21.12.2012
                    Facebook'ta Paylaş

::: Diğer Haberler :::

 • Akdeniz Oyunları Hediyelik Eşya Yarışması Ödül Töreni Yapıldı
 • BİR AVM TEPKİSİDE MERSİN'DEN
 • MERSİN BÜYÜKŞEHİR FUARA DAMGASINI VURDU
 • ESHAB-I KEHF’TE HIDIRELLEZ ETKİNLİKLERİ YARIN BAŞLIYOR
 • BAŞKAN KOCAMAZ, “TÜM İLÇELERİN HAKLARINI EŞİT ŞEKİLDE DAĞITACAĞIZ”
 • GENÇLERDEN BAŞKAN KOCAMAZ’A TEŞEKKÜR
 • ALANYALI KEDİLER ŞANŞLI
 • 2. EL OTO GALERİCİLER SİTESİ HAZIR
 • "GÜZEL MERSİNİM DAYAN BİR YIL KALDI"
 •  

  Ana Sayfa |  Ekonomi |  Politika |  Spor |  Polis Adliye |  Ekonomi |  İletişim

  Web Tasarım : Livanet Professional Design